۱۹- نکته ای که خیلی از کاربران اينترنت در ويندوز xp از اون خبر ندارن.

ويندوز XP اين قابليت را داراست که مي تواند وقتی به اينترنت متصل مي شويد به طورخودکار فايل های سيستم را به روز رسانی کند یعنی آن ها را از سايت مايکروسافت دريافت کند.اما اين امکان بيشتر برای کاربرانی است که نسخه اصلی ويندوز را خريده اندنه ايران! و به سرعت بالای اينترنت دسترسی دارند. برای اينکه این به روز رسانی نزدیک به 100 MB است و با سرعت اینترنت ایران بیشتر از یک هفته طول می کشد! وقتی که به اينترنت متصل مي شويد کمی طول مي کشد تااين امکان فعال شود.
ولی با توجه به اینکه بیشتر استفاده کنندگان از اینترنت در ایران از مودم استفاده می کنند و به اینترنت با سرعت بالا دسترسی ندارند سرعت اينترنت آنها بسیار کم مي شود.پس بهتر است که آن را غير فعال کنيدبرای غير فعال کردن به روز رسانی خودکارويندوز روی آيکونMy Computer کليک راست کرده و گزينهPropertiesرا انتخاب نمایيد.در کادر باز شده به زبانه     Automatic Updatesبرويد و گزينهTurn Off Automatic Updatingرا انتخاب نماييد. در پايان دکمه Apply وOKرا کليک کنيد.
چيز راحتی هست و ظاهرآ خيلی ساده ولی 50% کاربران بههمين علت از سرعت اينترنت خود به شرکتی که اينترنت مي گيرند شاکی می شوند! خودمم مدتی این مشگل رو داشتم!<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

/ 16 نظر / 34 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شکر تلخ

سلام مهندس.... بابا کشتی منو با اين زکات علم. خيلی مفيد بود . ممنونم

محمد

سلام. به دلايلُ معلوم، مجبورم كه ازت تشكر كنم باي بايت باشه

zahra

سلام //ميترسم بعد اين کار به مشکلی بربخورم//شايد بعضی از نرم افزارا واقعا احتياج به آپديت داشته باشن اونوقت چی؟؟؟

pooya

سلام غريب آشنا.... وبلاگ زيبايی دارين با مطالب زيبا و مفيد ... من يه سوال داشتم يه دوستی ! وبلاگ شما رو معرفی کرد : اگر بخوام توی وبلاگم آهنگ بزاذم چيکار کنم ؟؟ اگر لطف کنيد جوابم رو بدين ممنون می‌شم .... موفق باشی ....

حسن

سلام خوبی.وبلاگ قشنگ و جالبی داری.بعضی از مطالبت خیلی به دردم خورد..موفق باشی

soheila

دوست خوبم سلام آپديت هستم خوشحال ميشم که ببينمت.

darya

سلام.رفيق جون جان نيومده متن جديدت که............

عفت

مرسی عزز ترفند ایرانسل نداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حسین

درمقاله 19 اولا : سرعت 100 مگا بیت است نه 100 مگابایت ثانیا: هنگامیکه وارد سایتی می شوید Update ویندوز متوقف شده تا شما کارتان تمام شود و 30 دقیقه بعد اگر کاربر در اینترنت نبود دوباره شروع به update می کند، بنابراین سرعت اینترنت شما به Update ربطی ندارد.

محمد

نکته خیلی خوبی بود من هم این مشکل را داشتم و با این ترفند خیلی سرعت اینرنت من افزایش یافت. دمت گرم